ROLL-UP STENDI BŪS VEIKSMĪGS REKLĀMAS RISINĀJUMS JEBKURĀ JŪSU PASĀKUMĀ.

Standard Roll-up stends

"Standard" sērijas stenda konstrukcija ir ļoti viegla, tas ir ērti pārvietojams un ātri uzstādāms. Pelēkas krāsas konstrukcija izgatavota no alumīnija. Stenda kājām iestrādāti plastikāta uzgaļi, lai nebojātu somu un grīdas segumu. Druka uz speciāla blackout materiāla. Komplektā ietilpst divslāņu soma un papildu stabilizators aizmugurējai kājai.

EXPRESS Roll-up stends

Stenda alumīnija konstrukcija ir izturīga, viegla un ērta pārvietošana un uzstādīšana. Konstrukcijas kājām iestrādāti plastikāta uzgaļi, lai nebojātu somu un grīdas segumu. Druka uz speciāla blackout materiāla. Komplektācijā divslāņu soma, kā arī papildu stabilizators izdrukas fiksatoram.

ELEGANT Roll-up stends

"ELEGANT" stends ir ideāls risinājums izstādēm un prezentācijām. Īpaši eleganta un mūsdienīgi saliekama konstrukcija. Stends ir smagāks, līdz ar to stabilāks un izturīgāks. To ir ērti uzstādīt un pārvietot. Izgatavots no alumīnija. Druka uz speciāla blackout materiāla. Komplektācijā divslāņu soma.

GIGANT Standart Roll-up stends

Ar "GIGANT" sērijas stendiem Jūs iegūsiet vairāk laukuma reklāmai. Iespējams izmantot arī kā fotosienu. Stends izgatavots no alumīnija, to ir ērti pārvietot un uzstādīt. Druka uz PVC banera vai kanvas auduma materiāla. Komplektācijā divslāņu soma. Vieglākais no "GIGANT'' sērijas stendiem.

GIGANT Express Roll-up stends

Ar "GIGANT" sērijas stendiem Jūs iegūsiet vairāk laukuma reklāmai. Iespējams izmantot arī kā fotosienu. Stends izgatavots no alumīnija, to ir ērti pārvietot un uzstādīt. Tas ir smagāks, līdz ar to stabilāks un izturīgāks. Druka uz PVC banera vai kanvas auduma materiāla. Komplektācijā divslāņu soma. 

DOUBLE Roll-up stends

Labākais risinājums, ja Jūsu reklāmai jābūt redzamai no abām pusēm, piemērots izstādēm un prezentācijām. Izgatavots no alumīnija, stends ir ērti pārvietojams un ļoti viegli uzstādāms. Druka uz speciāla blackout materiāla. Komplektācijā divslāņu soma.

MINI Roll-up stends


Mazs, taču efektīvs reklāmas risinājums nelielai telpai. Elegants izskats, lai pievērstu uzmanību. Druka uz speciāla blackout materiāla. Pieejamie izmēri: A4 un A3.