ROLL-UP STENDI BŪS VEIKSMĪGS REKLĀMAS RISINĀJUMS JEBKURĀ JŪSU PASĀKUMĀ.


BASIC saliekamie galdiņi

Lielisks risinājums izstādēs un prezentāciju pasākumos. Maināma reklāma galda priekšpusē
un sānos. Viegli saliekams un pārvietojams. Pieejamas divas formas - apaļa (round) un
izliekta (basic), galda virsma melnā krāsā. Komplektā divas transportēšanas somas.

Pop-Up saliekamie galdiņi

Lieliski piemērots izstādēs, prezentācijās un konferencēs. Pieejami divi varianti -
megnētiskais ar izdruku uz Pop-Up materiāla un tekstila galdiņš ar izdruku uz tekstila.
Virsmas gaiši brūnā krāsā, ko iespējams aplīmēt ar jebkuras krāsas līmplēvi. Galdiņi ir viegli saliekami un ērti pārvietojami. Komplektācijā soma transportēšanai.

X-BANER stends

Ekonomiski izdevīgs un ērts reklāmas risinājums. Ātri uzstādāms, ļoti viegls, taču stabils, pateicoties X veida konstrukcijai. Izgatavota no stikla škiedras un alumīnija, melnā krāsā. Viegli maināma reklāmas izdruka bez papildus darbarīku izmantošanas. Druka uz speciāla blackout materiāla.

L-BANER stends

Ērts un ekonomisks reklāmas veids. Sudraba krāsas stends izgatavots no alumīnija, stabila konstrukcija L veidā ar papildus balstu. Druka uz speciāla blackout materiāla.

PEGASUS stendi

Lielisks pielietošanai kā fotosiena kāzās, svinībās, prezentācijās un cities pasākumos. Stendam ir regulējams augstums un platums, konstrukcijas sastāv no rāmja un divām kājām, viegli montējams un transportējams. Izdruka uz PVC banera. Komplektācijā soma transportēšanai.
Pegasus stenda maksimālais izmērs ir 240x240 cm - melnā krāsā.
Pegasus Premium maksimālais izmērs 300x250 cm - pelēkā krāsā.

Magnētiskie Pop-up stendi

Reklāmas stendi, kas paredzēti lielām telpām, lai pievērstu uzmanību. Šī stenda priekšrocība ir eleganta un vienkārša konstrukcija ar magnētiskiem stiprinājumiem, ērtai uzstādīšanai. Izdruka uz speciāla Pop-Up materiāla ar lamināciju. Komplektācijā transportēšanas kaste Zeus.

Tekstila Pop-up stendi

Reklāmas stendi, kas paredzēti lielām telpām, lai pievērstu uzmanību. Šī stenda priekšrocība ir elegantā un vienkāršā konstrukcija ar velkro lentas stiprinājumiem. Izdruka uz tekstila materiāla.